38,57 місць Пасажирські перевезення оренда заказ замовити автобус, аренда

38,57 місць Пасажирські перевезення оренда заказ замовити автобус, аренда
Детальний відео огляд за посиланням https://youtu.be/2-pu_-XK9T4. Пропоную автоперевезення пасажирів високим туристичним 38, 57 місним автобусом МАН білого кольору на будь-які заходи по Україні, Львову, за кордон (багатоденні тури по Україні і Європі, Карпати, море, гірськолижні курорти, екскурсії, трансфери, обслуговування урочистих подій, паломницькі поїздки і т.д.). Організація турів по Львівській області (проживання, харчування, супроводження гіда) Не від тур. фірми, не посередник, ціна договірна. Високі м’які крісла, два LED телевізора, SMART TV, мультимедійна система ДВД, СД, мікрофон, можливість під"єднатиcя до моніторів для відображення відео та аудіо з Ваших смартфонів (функція MIRACAST), безлімітний інтернет на Україні і В ЕВРОПІ, 220 вольт, роздільний кондиціонер, клімат контроль, вебасто, холодильник, вікна подвійний склопакет (відмінна шумоiзоляція, зимою не мерзнуть), індивідуальне освітлення, великі багажники, повна пневмо підвіска (м'який хід). Літом кондиціонер працює відмінно, зимою машина тепла! Автобус обладнано модернізованою системою кондиціонування яка розміщена по центру машини, що дозволяє літом рівномірно по всьому салону подавати охолоджене повітря, також система опалення салону не батарейного типу а з обдувом по коробах що дозволяє зимою за 15 хвилин підняти температуру в салоні до кімнатної та підтримувати її. Оплата готівка, безготівка. В наявності всі дозвільні документи на перевезення, міжнародна ліцензія.
Привітний водій та власник в одній особі, що означає: 1) без посередників, 2) відмінний сервис направлений на заохочення кліентів, 3) чиста та технічно доглянута машина.
Найнижчі ціни в регіоні. Є два автобуси, фото другого останнє.

P.S. оренда автобусу, аренда автобуса, замовити автобус, заказать автобус, замовлення автобуса, заказ автобуса, пасажирські перевезення, пассажирские перевозки, арендовать автобус, замовити автобус, Львів, Львов, организация туров, проживание питание, организация екскурсий, эксурсовод, організація турів, харчування, проживання, організація єкскурсій, екскурсовод
Комплектация
  • Количество мест: от 1 до 57
  • Аудиосистема: да
  • Видеосистема: да
  • Микрофон: да
  • Дополнительный багажник: да
  • Интернет: да
  • Туалет: да
  • Холодильник: да
Контакты
Другой транспорт этого перевозчика
Возможность выезда
Европа
Похожий транспорт